Pamatykite mūsų naujausią atliktą projektą
+ 1 000 000 M2/M
+ 150 PROJEKTŲ
+ 15 M. PATIRTIS
Kuriame lengvai prižiūrimą ateitį Jūsų namuose

Mūsų siūlomi dirbtinės vejos sprendimai žaliuoja ištisus metus, yra lengvai prižiūrimi, nereikalauja jūsų dėmesio bei didelių investicijų. Nuolat tobulėjant dirbtinės žolės technologijoms mes siūlome išskirtinai natūraliai atrodančias alternatyvas tikroms vejoms. Pasirinkę dirbtinę žolę pamiršite priežiūros vargus, tačiau ir toliau galėsite džiaugtis tobulai atrodančia veja bei namų aplinka. 

Atsiųskite užklausą!
Privatumo politika

Pateikdami užklausą šioje interneto svetainėje, jūs sutinkate, kad mes rinksime ir naudosimejūsų atskleistą informaciją pagal šios politikos nuostatas. „J&E Sports Baltic “ yraįsipareigojusi išsaugoti visų www.visadazalia.lt interneto svetainės lankytojų privatumą. Ši Privatumo politika netaikoma jokioms trečiųjų šalių programoms, paslaugoms ar internetosvetainėms. Šioje Privatumo politikoje pateikiama informacija apie tai kaip renkame,naudojame, saugome ir tvarkome jūsų asmens duomenis. Siųsdami užklausą ar kitaip naudodamiesi www.visadazalia.lt interneto svetaine turite patvirtinti, kad perskaitėte ir supratote šią Privatumo politiką.

Mes galime naudoti Jūsų asmens duomenis šiame pranešime nurodytomis sąlygomis ir taisatvejais, kai būtina vykdyti arba ginti teisinius reikalavimus, nesvarbu, ar pagal teisminę, administracinę ar kitą, neteisminę procedūrą. Dėl šios priežasties Jūsų asmens duomenis mes tvarkome remdamiesi teisėtu intereso pagrindu, siekdami apginti bei užtikrinti savo, jūsų ir kitų teises. Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB „J&E Sports Baltic“, įm.k 304477062, adresas Dembavos g. 25A, Dembavos k., LT-38182 Panevėžio r., info@sportsbaltic.lt.

Informacija, kurią renkame

Užklausos teikimo duomenys: Kai lankotės ir pateikiate užklausą www.visadazalia.lt puslapyje, jūsų gali būti prašoma pateikti tam tikrą informaciją apie save, įskaitant jūsų vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą. 
Kontaktinė informacija: Kai pateikiate mums atsiliepimus, kreipiatės į mus dėl pagalbos arba užduodate mums klausimus, mes galime rinkti tokius jūsų duomenis kaip jūsų vardas ir pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris ir (arba) kita kontaktinė informacija, kad atsakytume į jūsų atsiliepimus, teiktume pagalbą ar atsakytume į jūsų klausimus. Tai apima jūsų susirašinėjimo su mumis įrašus ir kopijas (įskaitant el. pašto adresus ir telefono numerius), jei tokių yra.

Analitiniai duomenys: Siekiame, kad naudotis mūsų interneto svetaine jums būtų kuo paprasčiau ir patogiau, todėl atliekame jūsų veiksmų analizę, kurios metu analizuojame ir tvarkome tokius jūsų asmens duomenis: naršymo istorija; apklausų metu pateikti atsakymai; Jūsų ir mūsų tarpusavio bendravimo istorija, įskaitant elektroninį susirašinėjimą ir telefoninius pokalbius.

Mes renkame ir tvarkome tik tuos jūsų asmens duomenis, kurie yra pakankami ir būtini pasiekti tikslus, dėl kurių jie tvarkomi. Mes renkame Jūsų asmens duomenis tik nurodytais, aiškiais ir teisėtais tikslais ir netvarkome Jūsų asmens duomenų jokiais būdais, kurie būtų nesuderinami su šiais tikslais.

Informacijos naudojimas

Visa renkama duomenų informacija padės mums suteikti jums prieigą prie visų mūsų svetainės segmentų ir tiekti prekes ar paslaugas. Taip pat leis mums išrašyti sąskaitą ir iškilus būtinybei susisiekti su jumis dėl jūsų užsakymo. Mes taip pat naudojame ir analizuojame renkamą informaciją, kad galėtume administruoti, remti, tobulinti ir plėtoti savo verslą jums palankia kryptimi.

Jei jūs sutinkate, mes galime naudoti Jūsų informaciją pranešimams elektroniniu paštu apie kitus produktus ir paslaugas, kurias mes siūlome ar kurie gali būti jums įdomūs.  Jūsų asmens duomenys gali būti perduodami paslaugų teikėjams, tokiems kaip pristatymo įmonės ir kitos įmonės, teikiančios paslaugas pardavėjui.

Duomenų naudojimas

Kontaktiniai duomenys (vardas pavardė, telefono numeris, el.pašto adresas): šie duomenys būtini, kad vadovaudamiesi savo teisėtu interesu tinkamai įvykdyti sudarytą sutartį galėtume naudoti Jūsų nurodytą telefono numerį siekiant susisiekti su Jumis, suteikti paslaugas bei konsultaciją dėl iškilusių klausimų. 
Pirkimų duomenys: Mes galime perduoti jūsų asmens duomenis bankams, valstybinėms įstaigoms (dažniausia – mokesčių institucijoms), auditoriams, dokumentų archyvavimo įmonei, teisės, finansų patarėjams, skolų išieškojimo įmonėms, duomenų tvarkytojams, pavyzdžiui, kurie mums teikia IT priežiūros paslaugas ir kt., jei be to negalime įvykdyti savo įsipareigojimų pirkėjui.
Bendravimo istorija: tai būtina, kad galėtume vykdyti savo sutartinius įsipareigojimus Jums bei turėti įrodymus iškilus ginčui dėl paslaugų kokybės. 

Mes įsipareigojame neatskleisti jokios Jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, nebent to reikalautų įstatymas.

Autorių teisės

Jei nenurodyta kitaip, autorių teisės ir kitos intelektinės nuosavybės teisės visais pavidalais šioje svetainėje (įskaitant be apribojimų nuotraukas ir grafinius vaizdus) priklauso UAB „J&E Sports Baltic“ įmonei. Šie terminai ir sąlygos nurodo, kad šio tinklalapio ištraukas naudoti bet kokiais tikslais draudžiama. Jei jūs pažeidžiate šiuos terminus ir sąlygas, leidimas naudotis šia interneto svetaine automatiškai nutraukiamas ir Jūs privalote nedelsiant sunaikinti bet kokias atsisiųstas ar atspausdintas ištraukas iš šios svetainės.

Informacijos atnaujinimas

Šioje svetainėje pateikta informacija yra teisinga, bet mes negalime garantuoti medžiagos tikslumo ir išsamumo. Mes be išankstinio įspėjimo bet kuriuo metu galime keisti medžiagą arba gaminių aprašymus ir kainas šioje interneto svetainėje. Medžiaga šioje svetainėje gali būti pasenusi, ir mes pasirūpinsime kuo skubiau ir išsamiau atnaujinti tokią medžiagą. Mes periodiškai galime keisti šią Privatumo politiką, kad ji atspindėtų, kaip tvarkome Jūsų asmens duomenis.

© 2024 visadazalia.lt Privatumo politika